ارسال پاسخ 
نقشه پرواز
12-18-2012, 08:40 PM
ارسال: #1
نقشه پرواز
اثر- برایان تریسی
رمز واقعی موفقیت
سفری که هزاران فرسخ است ،با یک قدم ساده آغاز می شود.
قانون ساده ای که برای موفقیت وجود دارد:اگر شما کارهایی را که افراد موفق بارها و بارها انجام داده اند به کار ببرید ،سرانجام همان نتیجه ای را بدست می آورید که آنها بدست آورده اند در مقابل اگر کارهای افراد موفق را انجام ندهید هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند.
موفقیت تصادفی نیست به بخت و اقبال هم ربطی ندارد بلکه نتیجه طرح و هدف است ،پیروزی نتیجه علت و معلول است.جهان بیرون آیینه ی درونتان است.هر آنچه در درونتان فکر می کنید،بازتاب آن در زندگی به شما می رسد.اگر می خواهید بدانید چه چیزی در درون کسی در حال وقوع است ،تنها کافی است به وقایع زندگی آن شخص توجه کنید.

قانون تطابق بیان می کند:دنیای بیرون مطابق دنیای درون است.
شما هرگز نمی توانید برای مدت طولانی به چیزی در دنیای برون دست یابید و آن را نگهدارید مگر اینکه آن را در درونتان مهیا کرده باشید .
برای بیشتر داشتن اول خودت بیشتر مایه بگذار.(گوته)
برای خلق زندگی متفاوت ،در همه زمینه ها، باید فرد دیگری شوید .شما باید آن تجربیاتی را بیاموزید وپرورش دهید که به شما خرد و تفکر را می دهد که برای داشتن زندگی شگفت انگیزلازم است و هیچ راه میانبری وجود ندارد.
همه شما نیازمند نقشه پروازی هستید که قبل از شروع سفر در پرونده اتان موجودباشدکه در طول سفر مدام باید وضعیتتان را تصحیح کنید.
راز حقیقی موفقیت این است که بدانید زندگی همانند سفری است که مسافتهای طولانی را باید بپیماید.
قدرتهای درونییتان را زنده کنید.انسانی شوید که می خواهید باشید و احتمال رسیدن به مقصدتان راافزایش دهید.
در کل همه ی ما چهارهدف اصلی داریم :۱- سلامت باشیم و زندگی طولانی را سپری کنیم . ۲- کاری را انجام دهیم که از آن لذت ببریم و درآمدمان هم خوب باشد.۳- روابط سالم و شادی داشته باشیم با کسانی که دوستشان داریم و برایشان احترام قائلیم و آنها هم در عوض مارا دوست بدارند و به ما احترام بگذارند. ۴- آنقدر استقلال مالی داشته باشیم که محتاج کسی نباشیم و نخواهیم در مورد پول نگران باشیم وقتی در این موارد نمره ی ۱ تا ۱۰ را به خودتان می دهید می فهمید که بیشترین نگرانیهای زندگیتان در آن قسمتی است که کمترین امتیاز را دارد.
موفقیتهای بزرگ حاصل توجه وافر و زحمت بی منتهاست،حتی برای کوچکترین و ظریفترین نکات.
نگرش به جهان با حس فراوانی
وقتی حس فراوانی دارید،مایل هستید جهان را در مسیرخیرخواهی ببینید. باور می کنید که دنیا مکانی خوب و پر از انسانهای خوب است ،احساس می کنید امروز بهترین زمان ممکن برای زندگی کردن است.با حس فراوانی شما انسانی مثبت و سازنده خواهید شد و به جای تمرکز کردن بر خود مشکل به راه حل آن تمرکز خواهید کرد.اگر احساس کمبود د اشته باشید فردی مخالف می شوید .باور خواهید داشت که موفقیت کاملا" به بخت و اقبال مربوط است.
شما هر خصوصیتی را که پرورش دهید همان خصوصیت را می گیرید و نیروی آن بر شما غلبه می کند.با پرسیدن مهمترین سوال آغاز کنید:واقعا" قصد دارم با زندگی ام چه کنم ؟؟؟؟
کلید موفقیت مشخص کردن کاری است که از انجام آن بیشترین لذت را می برید،و سپس پیدا کردن راهی که زندگی خوبی برای خودتان بسازید تا بتوانید آن کار را انجام دهید (ناپلئون هیل)
گفته اند:آنچه را که عاشقش هستی انجام بده ،پول به دنبالش خواهد آمد.
دانستن اینکه چه می خواهید ،اولین قدم برای کسب آن است .
تصور کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد.
راز حقیقی اینست که کاملا"مطمئن شوید هر کاری که امروز انجام میدهید و هر تصمیمی که می گیرید شما را به سوی مقصدتان حرکت می دهد.
هدفتان را باور کردنی کنید
هرچه ذهن بشر بیشتر بتواند متقاعد شود باور می کند ،به همان اندازه هم بیشتر می تواند موفق شود. (ناپلئون هیل)
هر کسی می خواهد بدود ،در ابتدا باید راه برود
وقتر بر بخشش تمرکز کنید،مسلما"در مسیر ثروت گام بر خواهید داشت .
انسانهای موفق زمانی که چیزی با روش مورد نظرشان جور در نمی آید انتخابهایشان را گسترش می دهندو از روشهای جایگزین یا انتخاب دیگر استفاده می کنند.
هر چه تصویر ذهنی اهدافتان واضح و روشن تر باشد،در واقعیت هم زودتر به آن دست می یابید .
هرچه دلایل بیشتری برای موفقیت داشته باشید، بیشتر احتمال دارد که هنگام حرکت به سوی مقصد (غیر قابل توقف ) شوید.
اگر از انتخاب جایگاه فعلیتان راضی نیستید، به جای منفعل بودن فعال و مبتکر باشید.
آ براهام مزلو:داستان بنی آدم ،داستان مردان و زنانی است که خود را ارزان می فروشند.
هرگز از تقاضا کردن نهراسید
در انجیل آمده :ندارید به این دلیل که تقاضا نمی کنید.
اگر از محصول کنونی اتان راضی نیستید،امروز شروع به کاشتن چیزی متفاوت کنید.
در مرور انتخابهایتان ، همیشه اینن احتمال را بپذیرید که ممکن است کاملا" اشتباه کرده باشید .مشتاقانه آن را بپذیرید و در صورت لزوم راه دیگری را انتخاب کنید.
نقشه ی پروازتان را بنویسیدا
تنها از طریق ابزاری به نقشه است که می توانیم به اهدافمان دست یابیم و بایستی به آن نقشه کاملا"ایمان داشته باشیم و کارهایمان مشتاقانه در جهت آن باشد. هیچ مسیر دیگری برای موفقیت وجود ندارد.(استفان ای .برنن)
هدفتان را آنقدر روشن بیان کنید که یک بچه هم بتواند آن را ببفهمد و برای بچه ی دیگری شرح دهد.
هدفی را که نمی توان نوشت صرفا"یک آرزوست و هدفی است که انرژی پشت آن وجود ندارد.
به خودتان با توجه به مهمترین هدفتان یادآوری کنید که شکست انتخاب شما نیست .
برای سفرتان آماده شوید
آغاز کنید ،خواهید که کارتان کامل خواهد شد.(گوته)
آمادگی نشانه ای از استادی است ،همچنین مشخصه یک فرد موفق در هر زمینه ای است.ده درصد از افراد ممتاز هر حوزه ی کاری حتی برای کوچکترین کارها هم از قبل آماده می شوند که این آمادگی از تلاش و کوشش افرادی که دارند برای گذران زندگی اشان فعالیت می کنند هم بیشتر است .
از منفعل بودن بپرهیزید
به جای اینکه منتظرباشید چیزی اتفاق افتد، خودتان اتفاقی بسازید.
کلیدهای آمادگی :کاری که خوب آغاز شده بااشد،نیمی از آن انجام شده است.
آمادگی نشانه ی افراد حرفه ای و موفق در هر زمینه ای است.
اگر اولین نقشه تان خوب از آب در نیامد نقشه ی دوم را گسترش دهید.هرگز تصور نکنید که هر چیزی می تواند باعث انحراف شما از راههایی شود که انتظارش را دارید.
اولین گام را بردارید
ابتداعی ترین تفاوت بین عادی بودن و عالی بودن در زندگی این است که :افراد بزرگ هدفی بزرگ و مهیج برای خودشان انتخاب می کنند سپس اولین گام را برمی دارند.
مردم عادی ،امیدها،رویاها،آرزوها و خواسته هایی مانند افراد موفق دارند،ولی در لحظه ی تصمیم گیری عقب می کشند.چیزی در درون آنها را از برداشتن اولین گام باز می دارد.
در ساحل ناامیدی استخوان رنگ باختری افرادی آرمیده است که در لحظه کامیابی درنگ کرده اندو در آن درنگ همه چیز را باخته اند.
شجاعت کلید موفقیت است
شجاعت به درستی شاخص ترین فضایل در نظر گرفته شده است که تمام چیزهای دیگر وابسته به آن است .(وینستون چرچیل ).
ما در جامعه ای مدرن زندگی میکنیم که بنیان آن معلومات است ،بنابر این پاداشها و جوایز بیشتر وبیشتر نصیب کسانی می شود که مهارتها و تواناییهایشان را مدام بهبود می دهند.بالاترین د رآمدها نصیب کسانی می شود که برای افزایش اعتبار و ارزش به طور مستمر راههای جدیدرا می اموزند.
در تمام طول وقت کاری ،واقعا"کار کن
وقنی برای کار از منزل خارج میشوید و به محل کارتان میروید،کار کنید .
وقتتان را با سروگوش جنباندن و رفت و آمد تلف نکنید. تصمیم بگیرید کارتان را کمی زودتر شروع کنید. کمی سخت کوشتر باشیدو کمی بیشتر سر کارتان بمانید.از افرادی که وقت تلف کن هستند دوری کنید .صبح را با مهمترین کارتان آغاز کنید.موفقیت تصادفی نیست ،موفقیت کاملا"قابل پیش بینی است.چیزی نمی تواند مانع شما شود ،الا خودتان .
واکنشهایتان را تحت اختیار خود بگیرید
انسانهای قوی انتظار دارند مشکلاتی را در سفر به سوی اهداف و مقاصدشان تجربه کنند.
افراد ضعیف النفس وقتی چیزهایی را که انتظار داشتند،خوب از آب درنیاید شگفن زده وهراسان می شوند.و به دلیل مشکلاتشان افراد دیگر را سرزنش می کنند،اغلب افسرده و غیر منطقی می شوند.
هروقت یک مشگل را حل می کنید قادر خواهید بود حتی مشکلات خیلی پیچیده تر را هم حل کنید.
بزرگترین جایزه ای که برای حل مشکل بدست می آورید این است که فرصتی خواهید داشت که حتی مشکلی بزرگتررا حل کنید.افراد بزرگ مشکلات بزرگ را حل می کنند.
مسئولیت را بپذیرید و متعهد شوید.
همیشه درچهارچوب کارهایی که می توانید انجام دهید فکر کنید.هر زمانی که در برابر یک مشکل به درستی واکنش نشان دهید،خرد،هوش و قدرت شخصی ایتان را بیشتر گسترش می دهید.شما دقیقتر با هوشتر و متحبرتر خواهید شد و بیشتر قادر هستید که حتی مشکلات بزرگتر را هم حل کنید.
زبانتان را تغییر دهید
به جای اینکه بگویید ما یک مشکل دارناپیم بگویید ما در یک موقعیت قرار داریم .
برایان تریسی شخصا" ترجیح میدهد که کلمه مشکل را به کلممه چالش تغییر دهد.هرزمان چیزی اشتباه می شود،بلا فاصله بگویید:امروز ما با یک چالش جالب مواجه شدیم .چالش کلمه ای است با بارمثبت چالشها چیزهایی هستند که زندگی را زیبا و ارزشمند می کنند.شاید بهترین کلمه این باشد
فرصت به جای گفتن مایک مشکل داریم می توانید بگویید:ما یک فرصت غیر منتظره داریم .
هر سختی که با آن روبرو می شوید دارای هسته ای است که امتیاز یا منفعتی بزرگتر یا برابر درونش نهفته است.(ناپلئون هیل)
به دلینن ذهن محشری که دارید،می توانید هر مهارتی را که برای آموختن لازم است بیاموزید و همین طور برای بدست آوردن هر هدفی که می توانید برای خودتان تعیین کنید،مهارت متناسب آن را بیاموزید.هرگز نباید به خودتان اجازه دهید که عقب نگه داشته شوید ،آن هم به این دلیل که در مهارت یا توانایی بخصوصی کمبود دارید.
شما با آرام کردن توفانهای غیر منتظره ای که در کارو زندگی شخصی اتان روی می دهد در آسمان زندگی اتان خلبانی فوق العاده خواهید شد.
توانایی مقابله با بحران فقط در صورت مواجهه با یک بحران واقعی یاد گرفته یا اثبات می شود.
شرایط از یک نفر مرد نمی سازد،بلکه فقط اورا به خودش نشان می دهد و به دیگران (اپیکیتوس)
کسانی که بهتر فکر می کنند،به نتیجه بهتری می رسند.
در مورد هدفتان روشن بین باشید،اما در روند کسب این هدف انعطاف داشته باشید.
کلید به دست آوردن همه چیز،آن است که در طول زندگی مدام وضعیتان را تصحیح کنید و همیشه هم می توانید افکارتان را تغییر دهید. توانایی کسب شما موهبتی افزاینده یا نقیصه ای کاهنده است.چیزی است که ممکن است درطول زمان از ارزشش کاسته یا به ارزشش افزوده شود و این کاملا"تحت اختیار خود شما است.
برای بیشتر درآوردن اول باید بیشتر بیاموزید.
بعضی اوقات با افزودن یک مهارت مهم و کلیدی می توانید ارزش مشارکتی و درآمدن تان را دو برابر کنید.
برای کسب همه ی چیزهای ممکن در حرفه ی انتخابی اتان ،بایستی خودتان را وقف رسیدن به گروه ۱۰ درصدافراد ممتاز کنید.
کسی که امروز در گروه ۱۰ درصدافراد بالای جدول قرار دارد روزی در گروه ۱۰ درصد افراد پایین جدول قرار داشت .کسی که امروز خوب کار می کند روزگای ضعیف کار می کرده است.
هر استادی ،روزی شاگرد بوده (هارواکر)
هر کسی از پایین شروع می کند
هر آنچه دیگران انجام داده اند،شما هم می توانید انجام دهید،به شرط اینکه یاد بگیریدچگونه.
،،طبق قانون علت و معلول ، اگر یاد بگیرید و تمرین کنید که افراد موفق دارند چه کارهایی انجام می دهند ،سرانجام شما هم درآن مهارتها یی استاد می شوید،که آنها دارند و همان نتایجی را بدست می آورید که آنها بدست آورده اند.هیچ محدودیتی وجود ندارد مگر اینکه افکارتان را به خود تحمیل کنید.
نکته :نبود تعهد به برتری منجر می شود به پذیرش معمولی بودن.
هیچ کس به صورت تصادفی یک آدم عالی نشده است.
خودتان را مجبورکنید که به سرعت حرکت کنید.
آماده باشید تا در مهارتی جدید کار کنید تا زمانی که در آن استاد شوید و مهم نیست که چه مدت طول می کشد.
بعضی از انسانها زمانی که تقریبا"به هدفشان دست یافته اند تسلیم می شوند، در حالی که بعضی دیگر بر خلاف این با تلاش و کوشش پیروزی را بدست می آورند،و در آخرین لحظه جدی تر از قبل تلاش می کنند.(هرودوت)
یکی از قدرتمندترین خواسته های انسان این است که هرچیز را مجانی یا به کمترین بهای ممکن بدست آورد.
آماده باشید بهای هرچیز را بپردازید
هیچ چیز به آن راحتی نیست که در ابتدا به نظر می آید .هیچ چیز با ارزشی ساده نیست هر موفقیت بزرگی نتیجه صدها و یا هزاران تلاش کوچکی است که کسی هرگز آن را نمی بیند یا قدر آن را نمی داند.هر خوشبختی بزرگی نتیجه شصت ،هفتاد و یا هشتاد ساعت کار در هر هفته از سال است بدون داشتن تعطیلات و همراه با موانع بیشماری از قبیل ناامیدیها ی غیر منتظره و بادهای مخالف .
بیشتر ثروتهای با دوام ،از پولهایی ساخته شده اند که به آهستگی وبا دقت و طی یک دوره ی طولانی پس انداز شده اند.
هرگز سعی نکنید که بدون انجام کار پاداش بگیرید یا چیزی را بدست آوریدکه محق آن نیستید و برای آن سخت و سخت کارنکرده اید.
بر ترستان غلبه کنید
شجاعت :مقاومت در برابر ترس ،و غلبه بر آن است .نه اینکه ترسی را انکار کنیم.(مارک تواین)
عادت شجاعت را تقویت کنید
نکته آغازین در غلبه بر شکست وتقویت شجاعت این است که به مولفه هایی توجه کنیم که مارا علاقه مند کنند وبترسیم .
ریشه ی بسیاری از ترس ها شرطی سازیهای کودکی ماست که معمولا با نقد های مخرب هم همراه بودند . این امر مارا وا می دارد که دو نوع ترس مهم را در خودمان گسترش دهیم . یکی ترس از شکست است که باعث می شود فکر کنیم (( من نمی توانم ، من نمی توانم ، من نمی توانم ))ودیگری ترس از طرد شدگی است که باعت می شود فکر کنیم ((من مجبورم ، من مجبورم ، من مجبورم )) .
ترسمان می تواند ما را فلج کند ومانع شود که در جهت آمال واهدافمان به طور سازمانده ای عمل کنیم .وقتی ترس بر ما مسلط است ، درنگ می کنم وتاخیر داریم .دو دل می شویم وامروز وفردا می کنیم . بای اینکه پا پس بکشیم بهانه می آوریم ودلیل تراشی می کنیم .احساس سر خوردگی می کنیم ودر دوراهی "من مجبورم ،امانمی توانم ، من نمی توانم ، امل مجبورم " گیر خواهید کرد .
هر چه بیشتر بدانید کمتر احساس ترس می کنید
به یاد داشته باشید که ، تمام افراد باهوش از چیزی می ترسند ، عادی وطبیعی است که در مورد امنیت بدنی ، احساسی ومالی اتان نگران باشید .آدم شجاع کسی نیست که نترسد .
همه ما می ترسیم .تنها شوال این است که چگونه از ترس بر آییم ؟ یک فرد شجاع کسی است که علی رغم ترس به پیش می رود .
زمانی که با ترس روبرو می شوید وبه سوی منشا یا علت آن پیش می روید ، ترستان از بین می رود ،وجای خودش را به عزت نفس واعتماد به نفس می دهد .
کارهای که از آن می ترسی را انجام بده ، وبعد ،مرگ ترس حتمی خواهد بود .( امرسن)
عمومی ترین ترسها، ترس از شکست وطردشدگی است .
مهمترین نوع شجاعت برای موفقیتی جهانیاین است :شجاعت شروع ، شجاع پرواز وشجاعت گام نهادن در مسیر هدفتان . این شجاعت امتحان کردن یکچیز جدید یا متفاوت است ، شجاعتی است که از وادی راحت طلبی خارج شویده بدون هیچ تضمین موفقیتی .
آینده از آن کسانی است که خطر را می پذیرند .
آینده از آن کسانی است که خطر را می پذیرند ، نه کسانی که درپی امنیتند . زندگی لجباز است به این معنی که هر چه بیشتر در پی امنیت باشی کمتر نصیبت می شود . اما هر چه بیشتر درپی فرصت باشید احتمالش هم بیشتر خواهد بود که امنیتی را که دوست دارید ، بدست آورید .
وقتی خودتان را متعهد می کنید که خصوصیت شجاعت را تقویت کنید ، سر انجام به جایی خواهد رسید که ترس بر شما هیچ تسلطی نخواهد داشت ونقش مهمی را در تصمیم گیری شما ایفا نخواهد کرد .
شما غیر قابل توقف خواهید شد
راه بیفتید وبه رفتن ادامه دهید
اورسیون سوئیت ماردن در کتابش نوشته )):دو چیز مستلزم پیشرفت است .اول این که با تمام قوا وبا شور وهیجان به سمت آن برو ، ودوم وخیلی محکم به آن بچسب .)) ودر مورد کیفیت مقاومت نوشته : (( برای کسی که قدرت خودش را درک می کند وهیچ گاه نمی فهمد چه وقت ضربه خورده ، هیچ شکستی وجود ندارد ، برای تلاشی مصمم و اراده ای شکست ناپذیر ناکامی وجود ندارد .برای کسی که هر وقت به زمین می افتد و بر می خیزد .کسی که وقتی همه تسلیم می شوند ، مقاومت می کنی وکسی که وقتی همه عقب نشینی می کنند به راهش ادامه می دهد ، هیچ شکلی وجود نداره .))
جان دی راکفلر، در روزگاری که ثروتمند ترین مرد خود ساخته در جهان بود نوشته : (( فکر نمی کنم که هیچ خصوصیتی برای موفقیتی از هر نوع ، به اندازه خصوصیت پشتکار ضروری باشد . این خصوصیت تقریبا بر همه چیز پیروز می شود حتی بر طبیعت )).
کنر ادهیلتون که با یک رویا ویک هتل کوچک در لاباک تگزاس شروع کرد وصاحب موفق ترین هتلهای زنجیره ای در سراسر جهان است گفته : ((به نظر می رسد موفقیت به عمل متصل است ، مردان موفق به حرکت ادامه می دهند . اشتباه می کنند اما خارج نمی شوند . ))
مصیبت چیزی ایت که ما را آزمایش می کند .
مصیبت امتحانی است که شما باید در مسیر کسب چیزهایی ارزشمند بگذرانید . هرودوت فیلسوف یونانی گفته : ((مصیبت ، این خاصیت را دارد که قدرت و خصوصیات یک مرد را که در درونش نهفته ، بیرون کشد . ))تفاوت بین کسانی که نتایج عالی بدست آورده اند وکسانی که نتایج ضعیف کسب کرده اند ، این است که نتایج عالی کسب کرده اند برای قدرتمند تر شدن از مصیبت بهره می برند ، در حالی که صاحبان نتایج ضعیف اجازه می دهند که مشگلات آن را مغلوب ، مایوس وغمگین رها کند .
براس کسب چیزی که هرگز قبلا بدست نیاورده اید باید کسی شوید کخ هرگز قبلا نبوده اید .
سه گام مهم که توسط افراد موفق کشف ودوباره کشف شده اند شامل :
۱- تصمیم بگیرید که واقعا چه می خواهید آن را بنویسید وبرای رسیدن به آن نقشه درست کنید ،مقصدتان را تعیین کنید .
۲- شروع به کار کنید ، به سوی هدفتان جهش کنید ، در جاده ی ایمان قدم بگذارید . اولین گام را بردارید وبدانید که هیچ تضمین موفقیتی وجود ندارد .برای شروع سفرتان از زمین بلند شوید .
۳- آماده باشید که کدام حرکتتان را تصحیح کنید .هر روز وهر ساعت از زندگی اتان وبه محض پرواز به سوی مقصدتان ، منتظر مشکلات ، سختیها وموانع در هر روز ، هر هفته وهر سال باشید .
موفقیت همیشه یک قدم بالا تر از شکست است .
عالی ترین موفقیت شما ، بطرز اجتناب ناپذیری یک قدم بالاتر از بدترین شکستتان به وجود می آید ، آن هم در زمانی که همه چیز در درون شما می گوید تسلیم شو .
(( بیشتر مردم درست در زمانی که نزدیک است موفقیتی را بدست آورند ، تسلیم می شوند . آنها از فاصله چند متری از هدف از مسیر خارج می شود. درست در آخرین لحظه بازی ودر حالی که فقط چند متری با برنده شدن فاصله دارنده تسلیم می شوند .)) ایچ راس پروت
در اینجا شعری از یک شاعر ناشناس آمده که فکر می کنم هر کس باید آن را زمانی که وسوسه می شود که از مسیر خارج شود یا سعی وکوشش را متوقف کند بخواند واز برکند وبرای خودش بلند بخواند :
تسلیم نشو
وقتی چیزها اشتباه می شوند که اغلب هم همینطور است ،
وقتی که جاده ای که می روی همه اش به نظر سر بالا یست ،
وقتی موجودیتان کم و قرض هایتان باور نکردنی ست ،
ومی خواهید بخندید ، ولی جز آن چاره ای نیست ،
وقتی که حس وظیفه شناسی بردوشتان چیز سنگینی است ،
استراحت بکن اگر بایدت ولی تسلیم ممکن نیست ،
زندگی با پیچ و خمهایش چیز عجیبی است ،
آن زمانی که چیزی برای ما آموختنی ست ،
شکست و ناکامیها همگی فانی ست ،
وقتی ممکن بود پیروز شوید اگر تا آخرش آمدنی ست :
تسلیم نشو اگر چه به نظر می رسد قدمهایت ، قدمهای آهسته ایست ،
زیرا ممکن است پیروز شوید علی رغم ضربه ای که کاری است .
موفقیت ، واژه گون شده ی شکست درونی است
به رنگ نقره ای ابرهای شک وبدگمانی است .
هرگز نتوانید گفت که چقدر راه نزدیک است .
ممکن است نزدیک باشد اما به نظر دست نیافتنی است :
لزا به نبرد بچسب وقتی که ضربه ات کاری است .
وقتی که همه چیز بد به نظر می رسد ، ولی تسلیم ممکن نیست .
تسلیم ممکن نیست .
خلاصه از : نرگس محمدیان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان